Vés al contingut (premeu Retorn)

Sou a: Inici / Secretaria / UTG - Suport Departamental

UTG - Suport Departamental

Unitat de Suport a Departaments (USD)

Cap d’Unitat – USD /UTGCDB

Per temes relacionats amb la vostra vinculació laboral UPC

(contractació, altes/baixes, compatibilitats, etc.)

Montserrat Cornet Pujol

Telèfon de contacte 93 413 77 79

cem.usd.utgcdb@upc.edu

Horari d'atenció




SUPORT ADMINISTRATIU

Pels assumptes relacionats amb el desenvolupament

de la vostra tasca docent

EEBE

UTGCDB


M. Dolors Castell

Telèfon 93 401 16 59

cem.usd.utgcdb@upc.edu

Horari d'atenció

ETSEIB

UTGAEIB

Marga Borràs

Telèfon 93 401 77 93

Cem.asdi.utgaeib@upc.edu

ESEIAAT

UTGCT

Alícia Larrañeta

Telèfon 93 739 82 75

asdi.utgct@upc.edu

EPSEVG

UTGCVG

Pilar Alemany

Telèfon 93 8967706

pilar.alemany@upc.edu

 

Suport TIC

Els Serveis Informàtics dels diferents campus, posen a l’abast de la comunitat eines i recursos informàtics per cobrir les necessitats relacionades amb la docència, la recerca i la gestió. Per resoldre totes les incidències i consultes que es vulguin adreçar a la Unitat de Serveis TIC del vostre Campus:EEBE -ETSEIB -ESEIAAT -EPSEVG


Àrea de suport a la Gestió de la Recerca i TRR

És l’àrea que dona suport i assessorament en tots els temes relacionats amb la recerca com convenis, projectes, programes, etc. i l’execució dels ingressos i les despeses relacionades.

 

UNITAT DE SUPORT A LA RECERCA UTGCDB/EEBE

Responsable: ANTONI CASAS CARBONELL

Tècnica de Projectes Nacionals

 Mayra Ferrer

mayra.ferrer@upc.edu

Tel. 37233
Projectes Europeus Eduardo García

eduardo.garcia.urdiales@upc.edu

Tel. 37374

Gestora Econòmica

 Mireia Pasalamar

ecorec4.utgcdb@upc.edu

Tel. 12517

Contractació de Personal

 Carolina Ferrer

carolina.ferrer.perez@upc.edu

Tel. 17762

 

UNITAT DE SUPORT A LA RECERCA UTGAEIB/ETSEIB

Responsable: CARME MARTÍNEZ VILOR

Tècnica de Projectes Nacionals

Convenis i Licitacions

Raquel Núñez

Ruth Seijo

recerca.nacionals.utgaeib@upc.edu
Projectes Europeus

Malcom Burns

Mar Oliva

malcom.burns@upc.edu

mar.oliva@upc.edu

Gestora Econòmica Esther Yoldi

 ecorec9.utgaeib@upc.edu

Tel. 54587

Contractació de Personal

Esther Nieto

Lena Sostres

recerca.personal.utgaeib@upc.edu

 

UNITAT DE SUPORT A LA RECERCA UTGCT/ESEIAAT

Responsable: SÍLVIA VALLVÉ MIGUEL

Tècnica de Projectes Nacionals

Maria Pocorull

Tel. 98599
Projectes Europeus

María Belén Calejo

Felicidad Leiva

Tel. 98599

Tel. 98502

Gestor Econòmic Esther Yoldi S@U (Servei d’Atenció a l’Usuari)
Contractació de Personal

Rosa Cunill

Lourdes Grifol

 

rosa.cunill@upc.edu

 

lourdes.grifol@upc.edu


UNITAT DE SUPORT A LA RECERCA UTGCVG/EPSEVG

Responsable: MONTSERRAT MESTRES ROMEU

Tècnica de Projectes Nacionals,

Internacionals,Convenis i

Contractes                                       

Lucia Alandes

                                    

lucia.alandes@upc.edu                     
Gestores Econòmiques

Elena Querol

Mercé Cabané

Rosa Fernández

elena.querol@upc.edu

merce.cabane@upc.edu

rosa@ege.upc.edu

Contractació de Personal Maria Raya

maria.raya@upc.edu


Unitat de Recursos i Serveis

És l’àrea que dona suport i assessorament en tots els temes relacionats amb compres, beques, ajuts, inscripcions, viatges docents i d’estudis. També assessorament en temes econòmics a càrrec del Cap2 o altres del Servei d’economia.

 

EEBE

UTGCDB

compres.eebe@upc.edu

ETSEIB

UTGAEIB

gestio.economica.utgaeib@upc.edu

gestio.compres.utgaeib@upc.edu

ESEIAAT

UTGCT

recursosiserveis.utgct@upc.edu

EPSEVG

UTGCVG

Adreçar-vos al Cap de Secció.

 

Servei de Manteniment

Podeu consultar el seu funcionament i forma de contacte a l'adreça: http://serveistic.upc.edu/ca/facil/documentacio Aquest servei és comú a tota la UPC, només cal que trieu escola i edifici.